~san francisco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


life in San Francisco..*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Szívesen süttetnéd magad a nappal San Francisco partjain? Vagy inkább csobbannál egyet a vízben? Egyszerűen csak szereted ezt a helyet és töltenél itt egy hosszú vakációt? Ne habozz, itt a lehetőség! Olvasd el a szabályzatot és a világleírást, regisztrálj, alkosd meg a karakteredet, és irány San Francisco!
Chat
Staff
scarlett o. graham
Keresek magam mellé még egy staff tagot. Ha értesz a hungarianforum-hoz, és szívesen lennél a társam, jelezd PM-ben. Meglátjuk mi sül ki belőle..(;
Top posters
scarlett o. graham
scarlett o. graham ;; készül Vote_lcapscarlett o. graham ;; készül Voting_barscarlett o. graham ;; készül Vote_rcap 
allison graham
scarlett o. graham ;; készül Vote_lcapscarlett o. graham ;; készül Voting_barscarlett o. graham ;; készül Vote_rcap 
victorie s. raven
scarlett o. graham ;; készül Vote_lcapscarlett o. graham ;; készül Voting_barscarlett o. graham ;; készül Vote_rcap 
lindsay brightmore
scarlett o. graham ;; készül Vote_lcapscarlett o. graham ;; készül Voting_barscarlett o. graham ;; készül Vote_rcap 
lola ray brinks
scarlett o. graham ;; készül Vote_lcapscarlett o. graham ;; készül Voting_barscarlett o. graham ;; készül Vote_rcap 
allison j. graham
scarlett o. graham ;; készül Vote_lcapscarlett o. graham ;; készül Voting_barscarlett o. graham ;; készül Vote_rcap 
tiffany j. meyster
scarlett o. graham ;; készül Vote_lcapscarlett o. graham ;; készül Voting_barscarlett o. graham ;; készül Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Love bites
scarlett o. graham ;; készül Icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 4:56 am by allison graham

» allison k. graham
scarlett o. graham ;; készül Icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 3:03 am by allison graham

» London Life
scarlett o. graham ;; készül Icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 2:39 pm by allison graham

» Alone the dark valley
scarlett o. graham ;; készül Icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 9:09 pm by scarlett o. graham

» Ripper time
scarlett o. graham ;; készül Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 6:41 am by Vendég

» fly with me
scarlett o. graham ;; készül Icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:01 pm by scarlett o. graham

» Vampire Diaries - Stay Alive
scarlett o. graham ;; készül Icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:24 am by Vendég

» Dark Paradise
scarlett o. graham ;; készül Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 2:15 am by scarlett o. graham

» City Of Bones
scarlett o. graham ;; készül Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 1:41 am by scarlett o. graham

Kiemelt társoldalak
free forum


 

 scarlett o. graham ;; készül

Go down 
SzerzőÜzenet
scarlett o. graham

scarlett o. graham


»hozzászólások száma : 35
»kor : 32

scarlett o. graham ;; készül Empty
TémanyitásTárgy: scarlett o. graham ;; készül   scarlett o. graham ;; készül Icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 10:03 pm


SCARLETT OLIVIA GRAHAM
scarlett o. graham ;; készül Jj

- - ez vagyok én
Talán a legfontosabb és sokak számára legidegesítőbb tulajdonságommal kellene kezdenem ami nem más, mint a makacsság. Már kiskoromban is mondták, hogy milyen makacs kislány vagyok – főleg Allison-hoz hasonlítgatva – ,de azt hiszem, már állíthatom, hogy ezt valamennyire kinőttem. Valamennyire..
Tisztában vagyok vele, hogy vannak dolgok, amelyeket képtelenség lenne elérni, vagy épp elszakadni tőlük. Ezért sem élek álomvilágban és nem tűzök ki túl nagy célokat magam elé. Sokan nem így képzelnek el engem, azt hiszik, hogy egy nagy álmodó vagyok, számomra a cél elérni a csillagos eget és még mindig olyan vagyok, mint tinédzserként; nagyravágyó és másokkal kissé sem törődő személy.
Nagyravágyó..? Nem jellemző. Mint már említettem nem tűzök ki magam elé elérhetetlen célokat, viszont egyáltalán nem elérhetetlen, hogy elérjek valamit a karrieremmel kapcsolatosan, hogy találjak valakit, akivel összeillek és nem csak pár napig kellünk egymásnak, vagy hogy egyszer esetleg családot alapítsak. Ezek szerintem nem nagy elvárások, a legtöbb ember erre vágyik.
Másokkal nem törődő személy..? Nem, ez már egyáltalán nem igaz rám, és egyébként is esküvőket, party-kat szervezek. Így már meg sem engedhetem magamnak, hogy másokkal ne törődjek..
Mielőtt még azt gondolnád rólam, hogy egy beképzelt, ellenséges plázacica vagyok, engedd meg, hogy kiábrándítsalak. Nem vagyok beképzelt, és régebben számomra ez kicsit zavaró is volt. Tudom, furcsa, de akkoriban minden percben azt hajtogatták, hogy Allison ebben olyan jó, Allison abban olyan jó, Allison ezt csinál, Allison azt csinál; Scarlett, miért nem tudsz te is olyan lenni, mint Ali?! Ilyenkor jó lett volna, ha legalább lett volna okom beképzeltnek lenni, de nem volt – legalább is ezt hittem. Én más dolgokban voltam jobb, mint az ikertestvérem, de ezt senki sem értékelte. Ezért volt számukra Ali a jobb. A szomorú az, hogy ezt a tudtomra is adták..
Az „ellenséges” kifejezés kizárva, hisz kedvesnek kell lennem, amikor épp dolgozok. A magánéletemben, pedig nem ez a szó dominál.
Nem mondhatják azt rám, hogy plázacica vagyok, azért mert szeretek vásárolni és törődöm magammal. Ez egy alapdolog, nem..?

IDE JÖN EGY MINIMUM 300 SZAVAS FREESTYLE ET. AZÉRT CSAK ENNYI, MERT EZ+A JELLEMZÉS ÉPP ELÉG AHHOZ, HOGY ELDÖNTSEM, TUDSZ-E FOGALMAZNI VAGY SEM. AZ MEG FELESLEGES LENNE, HOGY ITT ELFOGADLAK EGY 1000 SZAVAS ET-VEL, A JÁTÉKTÉRRE PEDIG BE SEM TESZED A LÁBAD.Wink
- Nina Dobrev - huszonegy - titulus -
Vissza az elejére Go down
https://sanfrancisco.hungarianforum.net
 
scarlett o. graham ;; készül
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» allison k. graham
» lindsay brightmore ;; készül !
» Victorie S. Raven ;; készül
» alison juliett graham • •

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
~san francisco :: Let's go! :: Készülődő karakterlapok-
Ugrás: